“Secret Chords” Tribute to Leonhard Cohen – Lembe Lokk Trio

15.0020.00

Viimsi raamatukogu kl.19.00

Lembe Loki lauljakarjäär on väga mitmekülgne: ta on viljelenud vabaimprovisatsiooni, džässi ning esitanud ka kaasaegset ja barokkmuusikat. Ta on esinenud koos selliste rahvusvaheliste džässiesitajatega nagu David Rothenberg, Korhan Erel, Charlie Rauh ja Peter Herbert. Lokk on loonud muusikat nii teatrilavastustele kui ka lühifilmidele (nt Eva Pervolovici, Eléonore de Montesquiou, Ingrid Hübscheri teostele).
Paralleelselt muusikaga on ta esinenud näitlejana kaasaegsetes teatrilavastustes ja osalenud performance’i-kunstnikuna rahvusvahelistel festivalidel. Prantsuse kaasaegse teatri skeenel on tema regulaarseteks koostööpartneriteks Nadège Prugnard (M.A.M.A.E., Alcool, un petit coin de Paradis) ja Marie-do Fréval (Banquet des mariées, La Bancale se balance, Cabaret de Selfies).
Loki loomingus on oluline koht tekstidel ja sõnakasutusel. Tema mitmekülgne häälekasutus peegeldab laialdasi kogemusi väga eriilmelistes lavaprojektides.
2018. aastal esines ta Tallinnas TEDxTallinnavangla inspiratsioonikonverentsil.
2018. aastal tunnustas prestiižikas Académie Charles Cros Prantsusmaal teda loomingulisuse auhinnaga lühialbumi “Comment te traduire” eest. Eesti Välisministeerium on tunnustanud tänukirjaga tema tööd eesti kultuuri levitamisel maailmas.
Festivali kavas tuleb esitamisele programm “Secret Chords” Leonhard Coheni muusikast.
Trio koosseisu kuuluvad peale Lembe Francois Puyalto bassil ja Michel Schick klarnetil, ukulelel ja suupillil.

PuhastaTootekood: VHJF051119

Kategooriad: ,