Mandy Gaines Group

20.0025.00

Viimsi raamatukogu kl. 18.00

 

Mandy Gaines on andekas, mitmekülgne vokalist ja meelelahutaja, kellel on rohkem kui 30-aastane töökogemus ja kes on publiku meelt lahutanud ja rõõmustanud kogu maailmas.
Tema esinemisi peetakse üldiselt värskendavateks, hingestatud ja põnevaks. Aastast 1988 kuni tänapäevani on ta jätkanud oma jazz-, R&B- ja Soul-klassikute andekate tõlgenduste ning oma originaalloomingu kirjutamise ja esitamise kaudu oma arengut ja kasvu.
Kogu oma karjääri on Mandy esinenud selliste Jazzi suurkujudega nagu Wynton Marsalis, Dany Doriz, Randy Brecker, Scott Hamilton, ElDee Young, Red Holt, Rhoda Scott, Deborah Brown, Brad Leali, Leroy Jones, Bryan Lynch, Keith Loftis, Marcus Printup, Wendell Brunious, Vincent Gardner, Larry Price, Wes “soe isa” Anderson, Michael Stanton ja Victor Gaskin.
Mandy on esinenud üle kogu maailma koos erinevate orkestrite, bigbändide ja väikegruppidega Euroopas, Venemaal ja Kaug-Idas ning viimati koos The Cincinnati Pops Orchestraga, esitades Century Century Songbook of Jazz and Blues Mandy lisati hiljuti Cincinnati jazzikuulsuste halli kõrgetasemelise ulatusliku töö ja džässmuusika esitamise kogemuse eest.
Kuna 2021. aasta Viimsi Happy Jazzfestivali teemaks on “Blues”, valis Mandy ja tema grupp programmi 1920. – 30.  aastate kuulsate bluusilauljate loomingut nagu ‘Bessie’ Smith, Ethel Waters, Alberta Hunter, Lena Horne jt.

PuhastaTootekood: VHJF061118

Kategooriad: ,

Lisainfo

Osta pilet

Sooduspilet, Täispilet