Coming Out – Kelli Uustani Trio

8.0010.00

Teisipäev 03.11 kl. 19.00 kohvikus Lyon Paadi tee 3

Kontserdi kestus on ca 1,5 h.

 

Trio koosseisu kuuluvad peale laulja Kelli Uustani veel pianist Mathei Florea ja bassivirtuoos Raimond Mägi. Kõik kolm on ise nii muusikud kui ka heliloojad. See on üsnagi uus koosseis, mis kujunenud töö käigus ning iga liige annab sellele kooslusele juurde just oma isikupärast kõla. Trio esituses kõlab peamiselt just Kelli Uustani loodud muusika. See on elav, siin ja praegu sündiv, kergekõlaline, elust enesest, siiras ja otsekohene.

Kelli Uustani on omapärase ja sooja hääletämbriga laulja ja laulukirjutaja, kelle taskus ka muusikateatri magistri diplom Londoni Kuninglikust Muusikaakadeemiast. Lõpetanud ka G.Otsa nim muusikakooli ja Eesti Teatri ja Muusikakadeemia. Kelli muusika kõigub jazzi ja popi vahepealsel alal, lisades juurde pisut kõlasid muusikateatrist. Kirjutades ja tõlkides ise palju tekste on tema jaoks oluline ka sõna ja selle edasi andmine. Esinedes väga eriilmeliste koosseisudega ja lüües kaasa ka teatrilavastustes on Kelli kui laulja ampluaa väga lai.

Pikk koostöö oli Kellil ka Bel Etagé Swingorkestriga Mart Sanderi juhtimisel, kellega koos anti välja lausa 5 albumit 4 keeles. Orkestri Album Five Fifteen anti välja Inglismaal (Divine Arts) ja kuulutati 2006 a. jaanuaris Londoni päevalehe “Evening Standard” poolt nädala jazzalbumiks. Kelli oma esimene sooloalbum koos Aivar Vassiljev Acoustic bandiga ilmus 2007 aastal pealkirjaga “Kuni Pöördub tuul ”. 2019 a ilmus teine autorialbum “COMING OUT – All about Nuance”
Vaata veel…

Puhasta

Kirjeldus

Coming Out – Kelli Uustani Trio

Lisainfo

Osta pilet

Sooduspilet, Täispilet