+3725026507 info@ticketline.ee
Mtü Apones Palumetsa tee 1A Haabneeme 74001 Viimsi v. Harjumaa

“Hinge tõmme” plaadiesitluskontsert

01/04/2023 20:00 - 22:30 Tartu Karlova teater, Tähe 66

Kelli Uustani trio feat. Kaspar Uljas ja Martin Kuusk

Albumi “Hinge tõmme” vinüüli ja CD esitluskontsert.

Laulja ning laulukirjutaja Kelli Uustani andis välja oma kolmanda autoriplaadi “Hinge tõmme”, mis on tervikuna ühe naise ja ühe suhte lugu. Plaat on täis mahlakaid, kohati pisut koomilises võtmes hetki argielust ning kuulajal on võimalus nende hetkedega samastuda. On flirti jazzi, popi, maailmamuusika ja muusikateatri ?anritega.

Kelli Uustani on laulukirjutaja, arran?eerija, muusikateatri näitleja, häälekoolitaja, õpetaja Muusikalikoolis ning Viimsi Muusikakooli vastloodud jazz-pop osakonna juht. Oma muusikaga on Kelli püüdnud joonistada peegeldusi päriselust ja suhetest nii nagu nad on. Oma ilu, murede ja rõõmudega.

Plaadi loomist inspireeris elu ise. Mu enda elus toimuv ja juba toimunud. Plaat on päris suures osas autobiograafiline. Ühe naise lugu. Ühe armastuse, ühe suhte lugu, kuhu mahuvad rõõm, ootus, armumine, lapsed. Ning ka pahupooled – pettumine, maailmade lahknemine. Nagu üks hingetõmme. Plaat algab n-ö proloogiga, milleks on lugu “Perspektiiv” ja lõpeb palvega. Kogu plaat oma teatraalsuses on tervikuna siiski üdini positiivne ja elujaatav.

Kontserdile on kaasatud lauljanna enda trio täiskoosseisus, kes ka plaadil esindatud – Mathei Florea klaveril ning Robert Nõmmann kontrabassil. Lisaks külalistena nii plaadil kui kontserdil bandooniumimängija Kaspar Uljas ja klarnetist Martin Kuusk

Album on kuulatav Fairmus voogedastusplatvormil: https://fairmusapp.page.link/frywZMGq4FLz8x16A

Sissejuhatavale laulule “Perspektiiv” sündis ka muusikavideo, mis Kelli Youtube kanalil nähtav: https://www.youtube.com/watch?v=LH-kA_I698U&ab_channel=KelliUustani

See album on nagu väike rännak… igaüks saab rännata mööda oma kogemusi, mälestusi, unistusi…lahe! Lives kindlasti veel palju vingem!
Gerli Padar.
Kelli lauludes on midagi väga prantslaslikku ja isegi šansoonlikku sees.
Owe Petersell
Owe Peterselli Show. Külas on Kelli Uustani
Rohkem veel: kelliuustani.com
Pilet Hind Ostukorv
Kelli Uustani albumi "Hinge tõmme" esitluskontsert 16,00  - 20,00 

Vali